Agraïments

TalentLab 2012-2013

Gemma Agell. Centre d’Estudis Avançats de Blanes (CSIC)

Rosa Mª Amorós Macau. INS Montjuïc

Altamira Arcos Manso. Institut de Diagnosi Ambiental i Estudis de l’Aigua (CSIC)

Ariadna Armas Bigaros. Orca Diving

Vanessa Balagué. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Josep Banús. Institut Anna Gironella de Mundet

Alexandra Bernal Piñera. El Centre de la Platja

Anna Bozzano. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Pilar Bou Carrasco. IES Montserrat

Josep Canyet Castelló. IES Vidreres

Martha Ivón Cárdenas Domínguez. Institut Font del Ferro

Luis Batista Carissimi-Priori. Institut Català de Paleoecología Humana i Evolució Social

Montse Coll. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Alicia Duró. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Roser Farrés. Centre d’Estudis Avançats de Blanes (CSIC)

Eva Flo. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Corona Garcia. Escola Poeta Foix

Emilio García Ladona. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Lluís Gesa. Institut de Ciències de l’Espai (CSIC) i Institut d’Estudis Espacials de Catalunya

Juan Gibaja. Departament d’Arqueologia de la Institució Milà i Fontanals (CSIC)

Josep Maria Gili. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Alina Hirshmann. Institut de Ciències de l’Espai (CSIC) i Institut d’Estudis Espacials de Catalunya

Jordi Iparraguirre. Associació ASTER

Juan José Ibáñez. Institució Milà i Fontanals (CSIC)

Elena Jurado. Institut de Diagnosi Ambiental i Estudis de l’Aigua (CSIC)

Daniel López Cazorla. Institut Font del Ferro

Maria Àngels López Ots. Col·legi Ramon Pont

Pau Martín Machín. Institut de Vidreres

Jonatan Martín Rodríguez. Institut de Ciències de l’Espai (CSIC) i Institut d’Estudis Espacials de Catalunya

Ignacio Maté. IES Torrent de les Bruixes

Isabel Miquel Riera. Institut de Vidreres

Olga de la Morena. Institut Can Peixauet

Millán Mozota Holgueras. Institució Milà i Fontanals (CSIC)

Carme Nicolau. Institut Numància (Santa Coloma de Gramenet)

Isabel Núñez Lendo. Institut de Diagnosi Ambiental i Estudis de l’Aigua (CSIC)

Francesco Pititto. Centre d’Estudis Avançats de Blanes (CSIC)

Elisenda Olivella Pedregal. Institut Rafael Casanova Sant Boi de Llobregat

Aurora Requena. Plàncton, Divulgació i Serveis Marins

Juan Luís Ruiz. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Xavier Sintes i Norte. IES Vidreres

Carlos Sopuerta. Institut de Ciències de l’Espai (CSIC) i Institut d’Estudis Espacials de Catalunya

Xavier Terradas. Institució Milà i Fontanals (CSIC)

Pili Vendrell. Departament de Territori i Sostenibilitat. Generalitat de Catalunya

Gemma Ventura Riera. Escola Santa Anna, Barcelona

Assumpció Vila. Institució Milà i Fontanals (CSIC)

Francesc Vilardell Sallés. Institut de Ciències de l’Espai (CSIC) i Institut d’Estudis Espacials de Catalunya

Ingrid Vives. Departament de Territori i Sostenibilitat. Generalitat de Catalunya

TalentLab 2011-2012

Joan Aliberas. Institut Josep Puig i Cadafalch (Mataró) i UAB

Josep Lluis Arcos. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Eva Armengol. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Pol Bartrès. Interactua

Estefania Blanch Llosa. Observatori de l’Ebre (CSIC-URL)

Reyes Benlloch. Centre de Recerca en Agrigenòmica (CSIC-IRTA-UAB-UB)

Maria Bernal Romero. Mestre Marcel·lí Domingo

Joan Busquets. AULATEC. Departament d’Ensenyament

Anna Calderer. Divulgadora científica

Núria Canet. Institut Eduard Fontserè

Ana Caño. Centre de Recerca en Agrigenòmica (CSIC-IRTA-UAB-UB)

David Caparrós. Centre de Recerca en Agrigenòmica (CSIC-IRTA-UAB-UB)

Elisabeth Coscojuela. IES Serrat i Bonastre

Juan José Curto. Observatori de l’Ebre (CSIC-URL)

Sergi Díez. Institut de Diagnosi Ambiental i Estudis de l’Aigua (CSIC)

Raul Escosa Serrano. Biòleg

Jordi Espuny. Elisava

Pilar Fernández. Institut de Diagnosi Ambiental i Estudis de l’Aigua (CSIC)

Xavier Ferrer-Francesch. Institut Enric Borràs

Pere Garcia. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Laura Garcia Corbeto. Institut d’Auro

Marcos Garcia Garcia. Escola Daina-Isard, sccl

Maria Garcia Pérez. Institut Bellulla (Canovelles)

Marypaz Gonzalez. Centre de Recerca en Agrigenòmica (CSIC-IRTA-UAB-UB)

Ignasi Isard Granados. Institut Berenguer d’Entença

Jesús. Institut El Til·ler

Daniel Laguna Estasén. Centre Lluís Requesens

Xavier Lecha. Escola Daina-Isard, sccl

Pablo Leivar. Centre de Recerca en Agrigenòmica (CSIC-IRTA-UAB-UB)

Maria Llopart Font. IES Vallbona Anoia

Alfons López. Escola Sant Lluís Gonçaga

Silvia Manrique. Centre de Recerca en Agrigenòmica (CSIC-IRTA-UAB-UB)

Felip Manyà. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Esther Marin. Centre de Recerca en Agrigenòmica (CSIC-IRTA-UAB-UB)

Santiago Marsal Vinadé. Observatori de l’Ebre (CSIC-URL)

Rosa Martínez Benavent. Col·legi Sant Lluís

Eduard Muntaner Perich. Universitat de Girona. Projecte UdiGital.edu

Elisenda Olivella Pedregal. Institut Rafael Casanova

Enric Plaza. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Josep Puyol. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Jorge Roldán. IES Sant Quirze del Vallès

Cinta Porte. Institut de Diagnosi Ambiental i Estudis de l’Aigua (CSIC)

Pere Quintana. Observatori de l’Ebre (CSIC-URL)

Jordi Regalés Barta. AULATEC. Departament d’Ensenyament

Josep Ribalta. IES Quercus (Sant Joan Vilatorrada)

Daniel Ruiz. Escola Daina-Isard, sccl

Jordi Sabater. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Marco Schorlemmer. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

David Sierra. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Montserrat Solé. Institut de Ciències del Mar (CSIC)

Angela Talarn Zaragoza. Observatori de l’Ebre (CSIC-URL)

Toni Térmens. Il·lustrador profesional

Vicenç Torra. Institut d’Investigació en Intel·ligència Artificial (CSIC)

Montserrat Vallès Marro. Observatori de l’Ebre (CSIC-URL)

Francesca Vela Carmona. Institut Pla de les Moreres

Enrique Vergara. Escola Maristes Champagnat – Badalona

Esther Vizcaíno. Institut de Diagnosi Ambiental i Estudis de l’Aigua (CSIC)